| vio122 a întrebat:

as vrea si eu un sfat de la voi.

cunosc un baiat de ceva vreme dar nu am fost decat prieteni nimic mai mult, el mi-a zis ca ii place de mine si ca vrea sa ne intalnim dar sa ramana doar intre noi. acest "sa ramana intre noi "ma nelinijteste, oare se ascunde de cineva? apropo nu are prietena.

Răspuns Câştigător
| BlackMan a răspuns:

Te foloseste... se crede un smecher tipulaughing cunosc pers de genuoh go on
te sfat sa nu te comb cu el.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Du-te la intalnire ce ai de pierdut. Da-o pe gluma:"Stai sa ghicesc, esti agent federal si nu poti sa te intalnesti cu fete pentru ca ai un cip incorporat si te autodistrugi cand te saruti cu o fata?"

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai poate e timid si de aia, dar mai bine il intrebi la ce s-a referit cu" doar intre noi ".

| katw a răspuns:

Buna vio...de unde stii tu ca baiatul acela nu are o prietena? nu poti fii niciodata sigura, mda este foarte ciudat ca nu vrea sa fiti vazuti impreuna, sigur se ascunde de cineva, sunt multi baieti care merita atentia ta.nu numai acela