| boylivgume a întrebat:

Ma cunosc de ceva vreme cu un baiat,si ma mai intalnesc cu el, e frumos, dragut si cam prost(nu c-ar fi relevant) ..si exista 2 chestii intre noi, una buna si alta proasta, 1.imi da mesaje si imi cere sa ne intalnim des, 2.cu toate astea eu stiu ca nu ma place,pentru ca el e genul de baiat mai plimbaret si banuiesc ca face asa cam cu toate,ideea este c-as vrea cumva sa pun capat a toata chestia asta si sa nu ne mai intalnim,dar ma doare pentru ca oarecum nu am cu cine sa-l inlocuiesc,mai bun,mai am baieti,dar nu-s chiar pe placul meu,d.p.d.v fizic,chiar daca suna superficial, nu puteti spune ca chestia asta nu conteaza, pe mine chiar ma influenteaza chestia asta si nu pot s-o schimb...asadar,va rog sa-mi dati un sfat, ce sa fac? cum sa fac sa-mi fie mai usor? as vrea sa aud cateva cazuri asemanatoare si niste rezolvari, mersi!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Esti mult superioara in sinceritate fata de Gretta care din fericire pentru mine mi-a dat ignor, banuiesc ca ia e atrasa de carcaterul cuiva inca din prima clipa cata iporizie e lumea asta, ce sens au ipocriti astia sa minta in halul asta, asta nu schimba realitatea cu nimic

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai si ma rog de ce e prost? omul se comporta conform varstei lui, daca baietul e frumos, dragut si mute fete se uita la el de ce sa stea cu una cand poate sta cu mai multe? nu suna superficial ceea ce afirmi esti sincera conteaza aspectul fizic categoric, daca simti ca vrei sa faci sex cu el faceti si gata, asa mentalitate invechita e pe la noi

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am sa pot sa va inteleg vreodata pe cele care stati intr-o relatie, doar pentru ca nu aveti cu cine iesii, sau va alegeti partenerul/partenera dupa cum arat, cum se imbraca sau ce masina conduce.
Asta spune foarte multe despre caracterul vostru ieftin.
Ma rog, esti la varsta cand tot ce zboara se mananca probabil, fiind inflentate de viata mondena a pitipoancelor si cocalarilor.
Vrei o rezolvare?
Iesi din relatiile care nu-ti plac sau nu-ti convin, cizeleaza-ti educatia si cauta-ti un partner pe masura!

| LexiEla a răspuns:

Poate nu ar trebui sa il inlocuiesti neaparat. Poti sa ramai singura macar pana gasesti o persoana mai buna. Daca te simti neiubita nu e ok

| Cristyan_Doru_1984 a răspuns:

Simplu poti sa iesi cu mine sunt disponibil oricand te pup