| tarqilla a întrebat:

astazi m.am intalit cu un tip pe care il cunosc doar de 2 zile (adica nu ne.am vazut /vorbit foarte mult). pe facebook mi.a cerut nr de telefon. i l-am dat si astazi m.a chemat afata. ma simteam cam aiurea sa ne intalnim doar noi 2 asa cam am mai chemat un baiat si o fata (pe care ii cunostae si el). la sfarsitul serii m.a dus pana acasa, m-a luat in brate si m.a sarutat (este primul meu sarut) si mu m.am descurcat foarte bine. mai bine zis chiar deloc! dupa cem.a sarutat m-a luat in brate si eu pentru ca ma panicasem intr-un fel, eram foarte emotionata i.am zis din greseala TE IUBESC. acum ce sa fac..imi este un pic jema sa ma mai vad cu el..ma simt aiurea pentru ca am dat.o in bara din prima.Cand am ajuns in casa el mi-a trimis un SMS cu: te iubesc mult..la care eu nu i.am raspuns.
P.S. am 14 ani si jumatate.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Giianina a răspuns:

Stai fata in fata cu el, si spune-i ce ai pe suflet! Eu una asa cred. Daca il iubesti nu ar trebui sa iti fie jena de el