| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am iesit cu o fata in parc, am stat cam 3 h timp in care am vorbit cam despre orice, iar la despartire inainte sa se urce in metrou am pupat-o usor pe buze dupa care ne-am luat ramas bun. Intrebarea e maine cand ne vedem sa o pup tot pe buze cand ne intalnim la inceput? Eu am 18 si ea 16.

Răspuns Câştigător
| xlollypop a răspuns:

Are pentru ca el s-a gandit sa nu o supere (stiu ca de obicei astfel de intrebari sunt puse de cei de 12-13 ani)dar e mai bine sa fie asa pentru ca nu prea sunt multi sunt asa. acum multi nu se gandesc daca sa o sarute a doua zi ci se gandesc daca sa o intrebe daca se culca cu el a doua zi...deci mi se pare dragut ca s-a gandit la asta(parerea mea).

9 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Normal ca da. Ai 18 ani si pui astfel de intrebari happy

| xlollypop a răspuns (pentru raluk27):

Lasa-l ma in pace cu faze din astea cu ai 18 ani si pui astfel de intrebari.e foarte frumos k este asa e mult mai bine sa fie asa decat labangii aia care trateaza fetele ca pe niste obiecte si vor doar sa si-o puna.si da eu zic sa o saruti:*

| raluk27 a răspuns (pentru xlollypop):

Sorry, dar ce are una cu alta? Eu m-am referit la faptul ca e destul de mare si ca ar trebui sa stie ce are de facut. A fost o intrebare pe care de regula o pun copiii de 12-13 ani.

| xlollypop a răspuns (pentru raluk27):

Are pentru ca el s-a gandit sa nu o supere (stiu ca de obicei astfel de intrebari sunt puse de cei de 12-13 ani)dar e mai bine sa fie asa pentru ca nu prea sunt multi sunt asa. acum multi nu se gandesc daca sa o sarute a doua zi ci se gandesc daca sa o intrebe daca se culca cu el a doua zi...deci mi se pare dragut ca s-a gandit la asta(parerea mea).

| mada1820 a răspuns:

Daca ea nu a avut nici-o reactie negativa de ce nu...

| costellodonatz a răspuns:

Ii zici buna, o iei de mana, te apropii usor de ea si incerci sa o saruti la fel de usor pe buze. Raspunsul e DA. Nu gresesti si nu intinzi coarda absolut deloc. Succes.

| denisaa_4298 a răspuns:

Daca vrei si daca si ea doreste, bineinteles ca poti!

| Florin12701990 a răspuns:

Da sarut-o!

| Fakerr a răspuns:

Am intrebat intrucat fata mi s-a parut mai timida, iar si eu sunt mai sensibil. Si eu mergeam tot pe varianta cu sarutul, dar am vrut sa aud si niste pareri din exterior.

P.S: Nu toti baietii la 18 ani sunt neparat interesati numai de sex sau sunt experti in asta sau in dragoste.

| Fakerr a răspuns:

A decurs bine a 2a intalnire, multumesc.