| Sw33tG1rl4ever a întrebat:

Bună, TPU! Aveți idei de cadouri pentru o doamnă dirigintă? Nu vreau să-mi recomandați un ursuleț de pluș sau chestii asemănătoare ( e o femeie destul de în vârstă ) și nici flori. Mulțumesc, fundă pentru cel mai bun răspuns! happy

7 răspunsuri:
| duuh a răspuns:

Un cosciug, daca n-o suporti.

| Sw33tG1rl4ever explică (pentru duuh):

Sinceră sa fiu, chiar o urăsc, dar nu-i pot lua așa ceva. laughing

| H1H1OGH0S7 a răspuns:

Salut uite niste idei.
1. Sa ii faci cadou o ciocolata.
2. Niste cercei si un lantisor.
3. Un inel.
4. Ca tot vine 8 martie un martisor frumos.
5. O poseta.
6. S-au un parfum de oameni m-ai in varsta.
Bafta. Fundita?

| RoxanaCC a răspuns:

Daca puneti mai multi bani ti-as recomanda un set de cesti de cafea.

| lllorenusssuumeu a răspuns:

Păi ai putea să ii cumperi un lantisor cu cercei sa fie set, sau o posteta ASTA IAM LUAT EU LU DIRIGA MEA UN LANTISOR CU CERCEI CHIAR IA PLACUT FOARTE MULT

| MandarinaRoz a răspuns:

I-ai putea lua:
-bijuteri(cercei, bratara, lantisor)
-o brosa (ca tot vine 1 martie)
-ciocolata rafaelo
-crema
-parfum
si depinde mai mult de caracter.

| iloveiphones a răspuns:

Eu cred ca un stilou de calitate, evetual si personalizat cu gravura, ar fi un cadou superb, mai ales daca spui ca este in varsta.

Uite aici un site pe care ti-l recomand cu toata inima : http://www.stilouridelux.ro/

Succes :*.