| LanaDelRayFan a întrebat:

Bună!
Am o mică problemă... doamna dirigintă ne-a dat o activitate în care participă 4 grupe. Eu fac parte din grupa 3 și trebuie să facem ceva cu ocazia sărbătorilor de iarnă. Echipa care este cea mai specială și originală câștigă un premiu. Eu nu vreau să câștig absolut nimic, ci doar să lucrăm împreună, să ne ajutăm, să simțim spiritul Crăciunul. În fine, voiam să vă întreb : ce am putea face ca să fie original și unde ne-am putea întâlni deoarece nu ne putem întâlni acasă la cineva?
Mulțumesc anticipat, aveți fundă. :*

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Daca va este imposibil sa va intalniti la unul din voi doi acasa, incercati la biblioteca orasului, asa aveti si acces la calculatoare.Si ca si activitati, ati putea face decora clasa, si sa interactionati cu colegii prin diferite filmulete amuzante de Craciun, si fise cu rebusuri, sau poezii amuzante. Sa cantati colinde, sa faceti un dans al elfilor al lui Mos Craciun, si cam asta. Nu uitati de MANDARINEEE!

| LanaDelRayFan explică (pentru Florenta16):

Mulțumesc mult, ai fundă! ♥

| Florenta16 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Hihi :* :*