| Labdjajqw9ow a întrebat:

Azi am observst ca fostul meu iubit se da la prietena mea cea mai buna.
Sta mai mereu cu ea, vine noi pana acasa ( stam foarte aproape una de alta), vorbeste mult cu ea si pe Facebook, ii ia apararea. Chestia e ca nu imi pica bine sa-l vad asa, dandu-se la ea. As vrea sa stea si cu mine asa. Nu vreau sa mai fiu cu el, vreau doar sa imi acorde atentie.
El s-a schimbat foarte mult in ultimul timp. E mai sociabil cu noi doua, isi cere scuze daca greseste cu ceva, ne cere parerea inainte sa facem ceva; chiar daca nu recunoaste se vede ca ii pasa si de mine chiar daca nu recunoaste si imi place asta la orice baiat nu doar la el.
O parere si un sfat. Cum sa imi dea mai multa atentie si mie?

3 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Petreceti o noapte in trei.

| Labdjajqw9ow explică:

Sau cum sa fac sa nu ma mai afecteze?

| Labdjajqw9ow explică:

Sau cum sa fac sa nu ma mai afecteze asta?