| Schizzo a întrebat:

Bună TPU!
Azi stăteam în scara unui bloc, şi erau nişte canapele, şi eram o gaşcă destul de mare. Eu stăteam cu capul în braţele unei fete, cu capul intr-o parte, şi dintr-o dată, o fată şi-a pierdut echilibrul, că stătea pe marginea altei canapele, şi a căzut pe spate, şi cum s-a întors, fundul ei a căzut fix pe capul meu, şi cum aveam capul într-o parte, acum mi s-a umflat şi mă doare din ce in ce mai tare, nu pot să-mi mişc capul deloc! Când am intrat în casă nu i-am zis nimic mamei şi a şi observat. De menţionat că nu am mai putut să respir câteva minute după ce a căzut. Mama a zis că mâine mă duce la doctor, dar ceva până mâine să-mi treacă durerea, ştiţi ceva?
Vă rog frumos ajutaţi-mă, mă doare îngrozitor de tare, trebuie să mă ţin de gât când merg, sau să mă aşez undeva.
Mulţumesc!

4 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Du-te mai bine la doctor, sa nu apara alte probleme, daca tia mai trecut s-ar putea sa nu fie o problema dat intotdeauna este bine sa verifici.Multa sanate! Utilizatoarea Rygo.

| anonymus_1825 a răspuns:

Frate... Fata aia e luptatoare de SUMO? laughing
Altfel cum sa te accidenteze asa tare? laughing)
Ia un analgezic... o sa iti calmeze durerea, sau o crema/unguent pentru dureri musculare

| ZooM a răspuns:

Uhh nu e de joaca incearca cu gheata (ai grija sa nu fi patit ceva la gat crying )

| BbyMic a răspuns:

Cred ca ti sau incalecat venele asa am patit si eu la ziua mea cand un baiat a vrut sa-mi dea cu sprei pe fata laughing si mi-am intors capu brusc si am dat cu el de usa laughing...mmda atunci m-am speriat ca imi era capu intr-o parte si nu il puteam intoarce pe partea cealalta dar mi-a trecut dupa vreo 5 zile happy Totusi cred ca ar trebui sa mergi la doctor