| KM3 a întrebat:

Azi un baiat mi-a cerut la liceu nr. meu de telefon. Faza s-a intamplat asa:

Doamna profesoara de tic a intrat deja in laborator si trebuia sa intru si eu.Si atunci acel baiat (cu care e drept c n-am avut prea multa tangeta, dar care ma saluta de fiecare data cand ne vedem) striga de la usa clasei sale (adica de la 5 metri) " Serus. Imi dai numarul tau de tel?". E drept ca pe moment m-am blocat,nu m-am asteptat si trebuia sa intru si la ora si in plus este si colegul fostului meu iubit (de care abia de o luna m-am despartit). I-am zambit preieteneste si i-am facut semn ca trebuie sa intru la ora.

Oare fostul sa-l fi pus sa imi ceara numarul de telefon,ca sa vada ce fac?
Daca ar fi fost langa mine cand mi-a cerut numarul, cel mai probabil i l-as fi dat.Dar asa strigand de la 5 metri mi s-a parut tare indiscret,mai ales ca fostul meu este colegul lui.
M-am facut de ras in fata lui?
Si daca chiar ar fi interesat de mine, cred ca m-ar mai intreba o data...Cred laughing

Răspuns Câştigător
| Silvia93 a răspuns:

Problema tipic adolescentina.
Bunica avea o vorba
caca`te departe de casa ca sa nu putawinking
nu iti face iubit la scoala, munca, cartier pentru ca lumea vorbeste
crezi ca vroia numarul asa un doi ca te place? mai ales ca e prieten cu fostul? cine stie ce **** a mancat fostul tau de l-a facut pe asta sa te vrea.
Nu ii da nr si incearca sa te limitezi la prietenie, daca chiar vrea ceva serios (ceea ce nu cred, la 15 ani sau cat aveti) pune`l la teste.

| KM3 explică (pentru Silvia93):

16 avem laughing Si multumesc, chiar m-a ajutat raspunsul tau happy

| Silvia93 a răspuns (pentru KM3):

Astept funda atunci big grin