| twopeist15 a întrebat:

Deci vb cu o fata de cateva zile pe fb.Inainte de a vorbii cu ea pe fb nici nu ma baga in seama....De cand am inceput sa vorbesc cu ea ma saluta si imi zambeste de fiecare data cand ma intalnesc cu ea prin liceu happy I-am cerut si numarul e telefon si mi l-a dat...Ea are 18 ani si eu am 16 ani.Ce credeti ca i-ar placea de mine?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu incearca, probabil te simpatizeaza destul de mult!
Nu ai nimic de pierdut si e mai bine sa stii ca ai incercat, decat sa te intrebi cum ar fi fost daca...
Nu?
Bafta!

| Nicux1 a răspuns:

Tu nu te lua dupa retardatii care iti spun ca o placi, tu fii original...cu siguranta a mai auzit o gramada de din astia ca tine.
In plus eu nu stiu daca te place, daca are astfel de simptome nu te plae, ci e interesata de tine, totusi mai ai pana sa o starnesti cu adevarat.

| VladA13D a răspuns:

Posibil,daca nu te baga in seama, astepta poate sa o bagi tu, sau. nu stiu.Dar nu iti sugerez sa ii spui direct, ci sa o iei cu incetul, la un suc ceva...happy

| Tigrul15 a răspuns:

Pai de obicei astea mai mari nu se uita la astia mai mici dar este posibil happy depinde de fata happy

| szdfxgh a răspuns:

O face pentru ca e politicoasa si are incredere in tine