| OaNa_1155 a întrebat:

Cam cat costa un nuantator? thinking
Funda si voturiwinking

Răspuns Câştigător
| ella2o a răspuns:

In jur de 12 lei de la LondaColor, se ia dupa 8-9 spalari [l-am incercat],si pentru culori mai traznite ar fi niste geluri, HipHop se numesc, care costa 8 lei [am incercat si asa ceva]. Ambele functioneaza perfect.;]

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> In jur de 20 - 30 de lei. Alea care sunt mai scumpe sunt de mai buna calitate. big grin

Vopseaua ''L'Oreal Excellence '' este cea mai buna! happy

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

| Heart2014 a răspuns:

Buna...un noantator costa intre 10-50lei depinde de calitate la farmacie este 15lei si cel performant este 50 lei in saloanele de infrumusetare

| xRallu a răspuns:

Cam 8 lei, 9 leibig grin

| QueenofLove a răspuns:

Buna...Un nuantator in Cora costa 9.5 lei...big grin