| alisa95 a întrebat:

Buna TPU cam de o saptamana ma chinuie groaznic maseaua de dinte si nu stiu ce sa mai fac mi s-a umflat gingia si m-ie cam teama sa merg la dentist vreau un sfat multumesc

2 răspunsuri:
| Codrutzz a răspuns:

Mergi la dentist ca nu ai sa mori, plus de asta daca nu ai 18 ani totul este gratis happy

| Igor1995 a răspuns:

1)poate iti creste o masea si ii incurca dintele vecin(dentistul in asa cazuri iti taie nu mult din gingie ca sa nu te doara in continuare iar daca nu dorestipoti sa iti cumperi niste pastile(ele sint) si jumate de pastila nu te doare toata ziua sau sa itispeli gura cu apa si sare
2)poti sa ai o infectie aceasta e mai grav