| ir3al a întrebat:

Buna TPU.Care este cea mai amuzanta intamplare pe care ai trait-o? cea mai amuzanta primeste fundalove struck

1 răspuns:
| Karisma a răspuns:

Eram la tabara cu vreo 3 ani in urma, ca de obicei intr-o grupa te impaci cu toti dar exista citeodata cite o fata care e geloasa mereu pe tine. Seara inainte de culcare am umplut o sacosa cu apa si am pus pe patul ei, si m-am culcat, peste vreo 10 min aud ps big grin:d s-a spart sacosa si era toata camera numai cu apa, educatoarea intreaba cine a facut asa ceva. Da o fata mai mica zice... eu! :d si iaca asa am scapat