| maya007 a întrebat:

Care este cea mai amuzanta intamplare pe care ati trait`o?
Funda pentru cea mai tare!

2 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Nu ştiu dacă e cea mai tare, dar spun, totuşi. S-a întâmplat ieri. Sunt la Feteşti, la mătuşa mea, care e învăţătoare. Ea s-a dus la şcoală şi eu am rămas singură acasă. Mi s-a părut suspect ceva: căţelul nostru lătra într-una. Am deschis uşa puţin şi am văzut un bărbat ieşind de la noi din curte. M-am panicat. Vorbeam cu Nony şi Bacemi, ei îmi ziceau ce să fac etc. şi le mulţumesc pentru asta.
Am alergat repede să încui uşile, dar una nu se închidea, aşa că încă eram în pericol. M-am ghemuit, în colţul camerei, cu laptopul în braţe şi am început să plâng. În cele din urmă, mi-am făcut puţin curaj şi m-am uitat pe geam: nu era nimeni. Când a venit mătuşa am aflat că era cel care citea contuarele... laughing
Fusesem mereu în siguranţă, dar cum să nu se panicheze Andreea?

| myha a răspuns:

1. Eram la tara, si eram mica, aveam vreo 6 ani, cam asa. Am vazut un caine negru, caruia bunica mea ii pusese sa manance, si am zis sa vad ce se intampla daca bag degetu acolo. Am vazut repederolling on the floor.
2. Eram mica, tot asa:d si eram obsedata de rujurile mamei. I le rupeam, si ma certa. Tata se enerva ca i le rupeam.:d Si cand nu era mama acasa, si eu ma dadeam cu ruj, a luat ruju si mi la intins pe toata fata.
rolling on the floor nici cu diluant nu a iesit. Dupa doua zile a inceput sa iasarolling on the floor).