| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare pe care ati trait-o?

4 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
O gramadaaaaaaaaa, dar cea mai tare a fost cand profesoru cel mai nebun, de fizica laughing a spus ca-si cauta o vaduva de etnie rroma, si apoi a dat multe gaze, unu dupa alturolling on the floor)))))))))))
rolling on the floorlaughing))rolling on the floor))
Mirosea de parca am facut un experiment la chimie folosind oua stricate si salata mucegaita.

| Dennys1521 a răspuns:

Pai de fiecare data cand patesti o intamplare amuzanta, zici ca e cea mai amuzanta pe cara ai trait-o
happy!

| Vasy10 a răspuns:

Am fost intr-o mica excursie cu clasa pe malul unui rau la un gratar atunci toti baieti am loat toate fetele si lea-am aruncat in apa

| SimpleGirl408 a răspuns:

Cea mai amuzantă întâmplare a fost atunci când am luat eu si 2 amice un suc de la magazin şi dupa câteva minute după ce am băut un pahar am început să ne râdem foarte tare. Ziceam bancuri si ne râdeam. Dar am mai petrecut astfel de moment atunci când erem eu la o fată cu încă 4 fete şi fata la care am mers m-a udat foarte tare. Eu am udat-o pe ea, fetele celelalte se udau intre ele şi tot aşa pana ce am mers in piscina fetei la care am mers.