| Dee_Dya_1997 a întrebat:

Caut un loc de munca, am 16 ani si sunt din bacau happy Daca stie cineva as dori sa-mi spuneti si mie daca nu sa imi dati sugestii ce as putea gasi pentru mine: gen : cei de la "x" cauta persoane. happy.mersi mult dau fundita:*

P.S. :stiu ca am mai pus intrebarea dar e urgent si trebuie sa-mi gasesc pana pe 10 noiembrie, plz help

2 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Cam greu este sa iti gasesti un loc de munca la varsta de 16 ani! Ai scoala dimineata si minori nu pot lucra decat pana la ora 22!

| Dee_Dya_1997 explică (pentru BassHunter13):

Stiu, dar caut ceva part time si nu-mi mai fasesc nimic, adica da sa impart fluturasi, dar nu vine nimeni la mine pe strada sa-mi zica hai sa imparti fluturasi pentru noi laughing