| vasile_6498 a întrebat:

Bunaziua caut un loc de munca dar nu stiu unde sa gasesc am o varsta mica nici buletin n-am trebuie sa-mi fac anul viitor vreau sa stiu si eu locuri de munca care angajeaza la negru din bacau va rog dati-mi detalii pe gelu.manila@yahoo.com

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Conform legislatiei in vigoare, angajarea in campul muncii a persoanelor ce nu au implinit 15 ani este INTERZISA.

| vasile_6498 explică (pentru ASIGURATORUL):

Ma stiu asta dar mai sunt si munci la negru adica nu conteaza varsta ca daca nu prin munca de unde scot bani?

| IliesP1 a răspuns (pentru vasile_6498):

Castiguri din prima luna!

100-285 de euro lunar!
Cautam urgent colaboratori care vor sa castige 100 de euro lunar (part-time) sau 285 eurolunar (full-time), acum, din prima luna! Oferta este pentru toate localitatiletarii. Lucrati in timpul liber sau full-time, la alegere. Activitatea este foarte usoara. Cerem si oferim seriozitate maxima!
Pentru mai multe informatii, solicitati acum detalii unuia dintre membrii echipei noastre, la una dintre adresele noastre de email: paulilies69@gmail.com