| Raluu_9543 a întrebat:

Buna TPU... ce anotimp v-a place voua daca va place ca mine fundita

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Deşi m-am născut in iarnă iubesc vara...imi place sa înnot şi să mă bronzez

9 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Primavara mai spre sfarsit laughingcand nu e nici prea frig, dar nici cald.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Vara

| Ralluuuuu a răspuns:

Varaaa pentru`ca poti face ce vrei`

| MadRaven a răspuns:

Primavara

| Cattalina a răspuns:

Vara ca ii vacanta si cald
si iarna ca ii rece :Xlaughing

P.S. primavara si toamna nu-mi place laughing acum ploua acum ii soare oh go on

Bye

| Ỷηηєs a răspuns:

Buna!
Imi place varaa[o ador:X:X:X] pentru ca poti sa faci tot ce`ti trece prin cap, spre deosebire de anotimpul iarna in care e frig, iei bataie de la baieti[cu bulgari ca doar esti fatalaughing]. Sper ca am nimerit`o!:X Daca DA astept funditaaaa!batting eyelashes

| Biutzu a răspuns:

Mie vara si toamna

| Asdffk a răspuns:

Varaaa. big grin

| cata_3464 a răspuns:

Toamnabig grin