| cioaracalin a întrebat:

Voua ce anotimp va place?

36 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Primăvara. Deşi fiecare anotimp are ceva special.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
imi placea iarna de mic copil, chiar si mare fiind, dar de cand sunt bolnava, am inceput sa urasc acest anotimp, si pentru mine e bine atunci cand nu este nici cald tare, si nici frig..vara -toamna.
O zi frumoasa sa aihappy

| mona a răspuns:

In afara de iarna toate imi plac

| T7uk a răspuns:

Vara.

| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy
Pot spune ca anotimpul toamna imi place foarte mult.Ma linisteste, imi reda o stare de bine si o liniste in suflethappy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Iarna

| MasterOfDisaster a răspuns:

Vara- soare, caldura, zile lungi. E perfect.

| Purgatoriu a răspuns:

Ce intrebare grea... Imi plac foarte mult toamna, iarna si inceputul primaverii. Fara vara.

| valentingb a răspuns:

Sfarsitul primaverii-inceputul verii. Iarna e frig, vara e cald, toamna incepea scoala, iar primavara racesc laughing

| zurick a răspuns:

Salut! Primavara si vara.Pa,pa.

| h3r a răspuns:

Cel care mă reprezintă, respectiv toamna.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare cioaracalin.Mie imi place vara deoarece pot sa mananc inghetata, nu am teme de facut, pot merge la mare, pot merge la munte, pot vizita alte tari si pot iesi cu prietenii in oras.O zi frumoasa sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toamna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primavara

| Zatharra a răspuns:

Vara.

| VladGH a răspuns:

Iarnaaaaaa, in special cind este multa zapada, timpul cald nu imi place pentru ca urasc caldura happy

| Hevnoraak a răspuns:

Vara și toamna.

| TashaUhm a răspuns:

Hmm..Primavara? ..nuuoh go on prea multe flori`!
Vara?thinking poate. dar totusi prea cald`!
Toamna? nuuu`! Incepe scoala`!
Iarna? Prea frig, prea multa zapada`!

Deci nici un anotimp`!winking

| pci27 a răspuns:

Primavara si toamna.

| cioaracalin explică (pentru pci27):

Si mie

| pci27 a răspuns (pentru cioaracalin):

Ok. Sunt două anotimpuri mai temperate, comparativ cu vara și iarna, care sunt,, extreme,,.

| Ƨirenia a răspuns:

Primavara

| MihneaIsBack a răspuns:

Ador vara!

| user5493 a răspuns:

Iarna

| bumtzbumtz a răspuns:

Vara.

| bumtzbumtz a răspuns:

Vara

| maddy673 a răspuns:

Salut Cioaracalin! Anotimpul meu preferat este vara.Imi place foarte mult deoarece pot sa merg la mara, nu ma duc la scoala, mananc inghetata etc.
O zi frumoasa!

| DaveMustaine a răspuns:

Primavara,deoarece este anotimpul renasterii si al sperantei.

| andri22 a răspuns:

Vara e cel mai frumos anotimp pentru ca este soare iarna nu imi place e frig e ingrozitor cu exceptia datului cu sania daca ar fi si cald ar fi preferabil cel mai smecher anotimp cu caldura si zapada, distractie la maxim!

| andreeamihele a răspuns:

Vara.