| EmmaLoLy a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat isi schimba cartela din Orange in cosmote doar ca sa vb cu tine.
si ce inseamna cand un baiat te invita in oras ca sa >>cunoasteti?::

5 răspunsuri:
| EaEmma a răspuns:

Ca il intereseaza de tine, si vrea sa va cunoasteti mai bine

| Whemilly a răspuns:

Inseamna ca te place ii pasa de tine si vrea sa firi impreunahappy

| aLex22andra a răspuns:

Probabil ca a devenit interesat de tine poate ca ii place de tine si vrea sa te cunoască mai bine!

| Xellita a răspuns:

Daca si-a schimbat cartela doar ca sa vorbeasca cu tine inseamna ca chiar te place, poate mai mult, si ar vrea sa continuati sa vorbiti, chiar sa fiti impreuna, ce mai stai? Daca il placi, e sansa ta, si el te place!

| robertdobre82 a răspuns:

Inseamna ca te place si ca vrea sa faceti dragoste