| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat iti spune ca vrea sa faca sex cu tine(chiar de mai multe ori sa faca ), iar dupa aceea nu mai te intreaba asta ci te invita in oras in mod mai indirect inseamna ca te place?

20 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cum, inca nu ti-ai dat seama ce vrea de la tine? Cool! Ai vreun numar de telefon?

| psiholoaga a răspuns:

Nu inseamna ca te place, ci ca a gasit o alta strategie. Spera el, cu mai bune rezultate.

nony
| nony a răspuns:

@gumiii.nu a vazut ca nu ii iese, a vazut ca fata nu prea se prinde si a invitat-o in oras sa-i deseneze pe un servetel la un pahar de suc rolling on the floor.
El: Vreau sa te ft.
Ea: Oare ce o vrea de la mine?
El: Vreau sa fac sex cu tineeeeee
Ea:Oare ce o vrea?
El:Mergi la un suc rolling on the floor

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu... Inseamna ca vrea sa faca sex cu tine. Baietii chiar spun ceea ce gandesc... Ti-a spus o data, stie ca stii... si acum probabil te curteaza pentru a obtine ce vrea... iar daca tu accepti sa iesi cu el in oras poate insemna in ochii lui ca accepti sa faci sex cu el.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu stiu daca te place dar e clar ca vrea sa faca sex cu tine.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Inseamna ca poti deveni iubirea vietii lui pentru o seara. Sau jumate. Sau 5 minute. Depinde cat il tine.winkingHave fun!

| Parintele a răspuns:

Vrea doar sex.

| Psihoyounger a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat/fata la fata.
Degeaba ne chinuim noi sa despicam firul in 4, nu putem stii ce gandeste el.

Psihoyounger

| cioko19 a răspuns:

Eu cred ca totusi. vrea sa va apropiati mai mult, si dupa aceea sa te bage in pat happy
parerea mea.
:*

| Encore a răspuns:

Te place si vrea sex cu tine.

| M.J. a răspuns:

Nu...inseamna cu vrea tot sex, dar daca a vazut ca faza cu sinceritatea, sa sp asa, nu a tinut, o ia mai pe ocolite...intelegi u.azi un suc, maine o iesire in oras, poimaine...trecem direct la "subiect"

| sorin a răspuns:

Te place dar acum depinde pe unde.

| CenturyChild a răspuns:

Nu, vrea sa faca sex cu tine. (Daca te ar fi placut n-ar fi inceput cu intrebarea ci cu invitatia eventual)

| eek a răspuns:

Nu inseamna ca te place..inseamna doar ca vrea cu orice pret sa o faca cu tn..si incearca orice mod pisibil ca sa ti ajunga in pathee hee

| funnymantm a răspuns:

Deci nu ti-ai dat seama daca te place cand zicea ca vrea sa faca sex dar cand te invita in oras te pune pe ganduri? laughing Clar obiectivul tipului e sa te bage in pat...
Succes la dezmembrat patul, folositi protectie tongue

| angel10 a răspuns:

Nu as spune ca te place, cred doar ca vrea sa se culce cu tine si dupa aceea sa te lase balta, cam asta urmaresc toti din ziua de azi, de aceea e bine sa fii sigura ca tine la tine si te iubeste, iar pasul urmator ar fi bine sa il faci atunci cand relatia este stabila, in care esti sigura de sentimentele celuilalt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca pana acum numai unul ti-a spus ca vrea sa faca sex cu tine, atunci eu zic sa nu-l ratezi, altul nu cred ca vei mai gasi. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Khkh

| GossipGirl_4706 a răspuns:

Parerea mea ca nu. vrea doar sa te bage in pat. a vazut ca nu`i merge pe cale directa...si incearca cealata alternativa. oh go on .parerea mea. Take care!:*

| princess_4780 a răspuns:

Buna eu cred ca vrea numai sex de la tine, parerea mea, spun asta pentru si mie mi s-a intamplat sa ma intrebe asta daca vreau cu el sa fac.Eu iti doresc mult noroc si ai grija. te pup