| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă atunci când un băiat invită de mai multe ori o fată în oraș?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Inseamna ca o place si ca nu este genul care renunta de la prima incercare.

Asta sau pur si simplu este plictisit si nu are ce face acasa...

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Inseamna ca o place.

| whatevernvm a răspuns:

Ca vrea sa-l speli pe spate.

| darrio2007 a răspuns:

O place.Ce ti se pare asa de dificil de inteles?

| Kaℓi a răspuns:

Tu ce crezi ca inseamna?

Oricum, poate insemna lucruri diferite, in cazuri diferite, pe care tu din pacate nu le-ai specificat.
O invita de mai multe ori - cate invitatii a acceptat ea? prima invitatie a fost acceptata? cum a decurs prima intalnire? fata i-a dat sperante? cine a platit consumatia? s-au tinut de mana? de la a cata intalnire? etc, etc.

| RAY a răspuns:

Ca il atrage sexual, simplu ce atata filozofie

| OnuOnulică a răspuns:

Înseamnă că e insistent și îi place mult de fată.

| UnBroken2016 a răspuns:

Ca fata e prea naiva sa isi dea seama ca el e mort dupa ea.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Iii place de tine

| duhhhhhhhh a răspuns:

Inseamna ca baiatul are chef de iesit in oras