| melittlelioness a întrebat:

Buna TPU.ce parere aveti despre data de 21 decembrie 2012? http://jurnalul.ro/......27903.html
avem ceva cunostinte in parlament care ne.au spus ca au fost anuntati de catre cercetatori sa ne faem provizii pentru zilele negre...voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| AnaRadu a răspuns:

Heii ^w^. Sincer. Trebuia sa fim morti inca din 2000 chiar mai inainte, scuze dar nu mai stiu sigur data. Asa cum zice si doamna de religie numai Dumnezeu stie cand vom muri cu toti. Acum sa nu ascultam tot ce zic toti cei de la TV. Sincer. Eu in locul lor as` tacea din gura pentru ca produc panica printre oameni happy. Ei bine. Parintii si bunicii sau obisnuit cu chestii de genul acesta.Doar au mai " murit " de cateva ori! ----> asta este strict parerea mea. nu vreau sa se supere cineva ca mi-am zis punctul de vedere. happy

1 răspuns:
| Lalaloveu a răspuns:

Prostii... Asa a fost si in 2000 si s-a intamplat ceva? Nu nici un mic cutremur! Nimeni nu stie cand va veni sfarsitul lumii decat Dumnezeu! Nu ai citit in biblie cu barca lui noe, dupa ce s-a terminat tot Dumnezeu a spus: Nu voi mai distruge niciodata lumea!
Nu mai credeti in din astea! Acuma s-a anuntat ca daca supravietuiesti in 2012 o sa mai fie si 2013! Nu mai credeti in din astea!