| ClaudiaaMM a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea Next Top Model by Catalin Botezatu? Care credeti ca este cea mai frumoasa concurenta? Dar cea mai urata? Cine credeti ca v-a castiga? Justificati-va raspunsurile!

Răspuns Câştigător
| bebesweet a răspuns:

happy parerea mea este ca cea mai frumoasa concurenta este otilia.are o greutate mult mai buna in comparatie cu cellelalte si este bine proportionata...
cea mai urata concurenta (dintre cele ramase) mi se pare laura...e anorexica si nu are forme
cred si sper sa castige Emma pentru ca este potrivita pentru acest lucru si in plus are un comportament mai de Doamne-ajuta decat celelalte...insa parerea mea este ca daca nu va sti sa se ocupe cum trebuie de modeling o sa piarda ani din viata si scoala va fi pe al 2 lea loc si s-ar putea sa nu isi poata face nici cariera mult visata de model...
in concluzie cea mai draguta fata din next top model mi se pare emmabig grin

7 răspunsuri:
| mazzylazzy a răspuns:

Emma pentru ca este super! desi are numai 16 ani este foarte sexy, cool si are talent cand vine vorba de modeling.o apreciez si sper sa castige finala.:X:X Emma esti o scumpica:X:X:X.bineinteles ca si celalalte concurene sunt frumoase, deoarece daca nu erau frumoasa nu mai ajungeam pana aici, dar bineinteles una dintre ele trebuie sa le fie superioara celorlalte happy mie imi place foarte mult de Emma si de Roxana, si cateodata chiar si de Madalina :X
pupici.si sper sa castige cea mai buna! bafta:X

| Byencutzz a răspuns:

Mi se pare un **** in marea parte.De ce?! Pentru ca dragul Bote a venit la emisiunea un Show Pacatos sia spus ca Daniela Crudu si Bianca Dragusanu nu sunt bune pentru a fi manechine internationale. Motivul fiind ca au silicoane si varsta. Atunci ce dq cauta in emisiune madalina? Aia p langa faptul ca este prea batrana pentru as-i incepe o cariera in asa ceva are si silicoane si se afla si in finala. Pff ce mai emisiune au dat`o p Alexandra si Laura care aratau ca niste modele adv si le-au pastrat p alea doua: siliconata si mofturoasa & mancacioasa. Proasta alegere!

| Maryna_1397 a răspuns:

Eu cred ca Emma e cea mai frumoasa.Ma rog.Preferatele mele Sunt Emma si Inga(Inga a parasit concursul)Si de castig cred ca va castiga Otilia, Emma sau Roxana, una dintre astea.Si aparerea despre Next Top Model :mi se pare ca e de treababig grin

| maria_9426 a răspuns:

Buna
In mare parte imi place emisiunea, e ok.
Dar majoritatea emisiunilor de acest gen (dansez pentru eine, next diva, next top model, etc) sunt copii ale celor din afara (strainatate).
Revenind la next top model, nu imi place de madalina cea de 25 de ani, nu pare a avea 25 pare a fi o adolescenta care cand se supara isi ia jucariile si pleaca, sincer.
S-a certat cu o concurenta de 16 ani nu mai retin numele, si tot se credea ca ii destepata, pai daca ii, de ce se coboara la nivelul fetei de 16 ani? straight facestraight face E ridicol sa faci asemenea afirmatii cand faptele tale spun altceva, ma refer la madalina.
In fine.chiar imi place de catalin, isi face treaba, se vede ca se pricepe.
Pa, pa.

| sweetydeea a răspuns:

Preferata mea e Emmalove struck e sooperba :X :*:* Si ii urez succes; x Cea care ma enerveaza este laura... nu stiu cum vad aia la ea poze fashion...in fne. dar Emma le intrece pe toate:X si eu cred ca ea v-a castiga:X

| biancapisica a răspuns:

Mie emma mi se pare dragut:*:* cu toate ca e cea mai mik,,soricelul" si cea mai putin frumoasa nu stiu madalina,,pysy"nu inteleg ce are asa de frumos de e mereu,, regina", fundik?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferata mea e Emma, pentru ca e chiar draguta, iar cea mai putin frumoasa dintre cele ramase mi se pare ca este Alexandra.
preferatele mele sunt Emma si Madalina.
eu nu pot sa-mi dau seama cum de Inga ajunsese pana in aceasta etapa, nu are nici o trasatura frumoasa.
Dar nu pot sa spun care sa castige pentru ca toate au o trasatura aparte, de model.
(nu ca Inga, doamne...)