| PiNkIiiIiIiEeeEeEe a întrebat:

ce pot sa f ac sa ma ingrasstraight face, am 41kg l` 1, 60cm... ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Dey_1617 a răspuns:

Buna.pai mananca in primul si in primul rand paine,mananca in fiecare dimineata lapte cu cereale doar alea cu miere si ciocolata ingrasa, bine e sa mananci la ora fixa. Incearca niste vitamine PRIMAVITA eu am incercat si m`am ingrasat, mai este un sirop sansovit cate 3 lingurite dimineata la amiaza si seara eu de la astea m`am ingrasat. Doctorul mi-a spus ca vitaminele nu isi fac imediat efectul si sa nu beau mai mult de o cutie de pastile.
Fundita:*?