| yonyxu a întrebat:

Stie careva vreo cura simpla de ingrasat? Pentru ca ma aproape 14 ani si la inaltimea de 1, 58 am doar 41kg si as vrea sa ma ingras! Astept raspunsuri! Mersi!happy

4 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Incearca sa manaci alimente ce contin multe proteine...si nu iti face griji ca nu esti prea slaba. eu am 16 si am 46 kg.asa ca stai linistita... dar oricum consuma multa carne, lapte, peste, mancare de la mec(care nu este tocmai sanatoasa) si inceraca sa manaci putin dar des.

| נυѕт вяυтαℓ a răspuns:

Ehh...ioana no talking fiecare cu corpu lui o sa te ingrasi si tu, daca nu cerei lu' mirunawhistling.

Răspuns utilizator avertizat
| yonyxu explică:

Danker treaba e ca eu am picioare f lungi.si la 41 de kg mi se par subtiri.intelegi?