| iriss99 a întrebat:

Ce sa fac daca prietenul meu s-a despartit de mine pe facebook fara sa-mi spuna?!? Apropo:inainte de asta ne-am certat si i-am inchis telefonul iar apoi ma suna si imi pune o intrebare stupida de gen:"te-ai suparat de-mi inchizi telu'? Acum sufar pentru ca nici macar nu ne-am despartit ca oamenii normali in fata, ci pe net.numele meu pe facebook este:Iuliana Si Atat si al lui Gabriel Sebastian.
Sa va mai spun ceva: Acum 3 saptamani am fost in tabara arieseni(muntii apuseni), acolo ne-am intalnit.Eram in acelasi autocar dar eu nu stiam ca este si el cu noi in autocar pentru ca nu l-am vazut, dar el spune ca m-a vazut si ca ma place de atunci(sincer eu l-am vazut cand am ajuns in tabara si el cu prietenii lui au batut la toate usile si ne-au chemat sa ne jucam adevar sau provocare). In prima noapte de discoteca el m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el (si normal ca i-am spus "da" ca era dragut). Pe drum spre casa(cand am plecat din tabara) s-a despartit de mine trimitand-o pe o fata care era langa el pe scaun(normal ca m-am simtit prost ca macar nu a venit el sa-mi spuna in fata si a trimis-o pe fata aia). Dupa cateva ore(cand eram aproape de bucuresti o trimite pe fata cu care stateam in camera si pe scaunul din autocar si ii zice sa-mi spuna daca vreau sa ne impacam, eu normal ca i-am zis sal trimita pe el ca altfel nu vb.La trimis si vine sa-mi spuna iar aceeasi intrebare, eu normal ca il luam peste picior dupa tot ce mi-a facut.Intr-un sfarsit ii spun:"de ce as mai fii cu tine? fetele m-au avertizat ca le schimbi ca pe sosete!"Muream de ras in gandul meu! el :"promit ca ma voi schimba!". Pana la urma i-am spus ca da vreau sa fiu cu el. Dupa asta ne-am mai intalnit asa in gasca cu mai muti. Si asa pana aseara cand ne-am certat.
Ce sa fac? dau fundita+VOT si va bag si in lista de familie/prieteni pe Facebook!

Răspuns Câştigător
| stefikaleido a răspuns:

Deci acest tip este un badaran dupa parerea mea...eu in locul tau nu as mai da 2 bani pe el, plus ca din cate am inteles nu ati fost mult timp impreuna deci nu ar fi greu sa-l uiti, nu stiu, scoate-l de pe facebook de pe mess stergei numarul de telefon.nu merita deloc atentia ta.
Pup :*

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

S-a despărțit de tine pe Facebook? laughing Cum vine aia?

Zău că voi sunteți din ce în ce mai ciudați pe zi ce trece.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.pai mie mi se pare ca ar trebui sa o termini cu el.isi cam bate joc de tine.treci mai departe, el e super-nesimtit daca nici macar nu iti spune in fata ca vrea sa va despartiti.
eu cred ca nu ar fi trebuit sa fi de acord sa va impacati in autocar.