| AlexaLovesSkillet a întrebat:

Eu in 3 zile plec in tabara la munte, mai exact in Apuseni, undeva pe langa Arieseni. Presupun ca o sa fie frig. Cine ma poate ajuta sa fac o lista cu ce trebuie sa pun in bagaj? Am intrat deja in criza ca trebuie sa merg si la cumparaturi si nici nu stiu ce sa cumpar. Deci, o lista va rog? DAU FUNDITA!

4 răspunsuri:
| ShadowGhost a răspuns:

Pai,trebuie sa iti iei sampon,sapun,prosop,geaca de fas,trening,pantaloni lungi si scuti,cateva bluzite,maieuri,costum de baie daca ai piscina,pieptan,pasta de dinti,periuta de dinti,ceva de legat parul daca esti fata,un hanorac,adidasi,poti sa iti iei si sandale si papuci pentru piscina si ceva de mers prin camera,lenjerie intima,sosete,un ghiozdan pentru excursii, bani, umbrela sa fie, incarcator la telefon, casti, psp ma rog cv de joaca

| ShadowGhost a răspuns:

Poti sa iei si ceva accesori,rochi fuste daca esti fata,ca poate aveti o discoteca seara,si un rimel,un fard, un ruj, parfum, cremahappyasta numai daca esti fata, nu uita de pijama

| AlexaLovesSkillet explică (pentru ShadowGhost):

Ok. Mersi mult. Si da, sunt fata. big grin. Apreciez ajutorul tau. De joaca imi iau ori tableta, ori laptop-ul.hee hee. Inca o data, mersi. happy

| ShadowGhost a răspuns:

Nu ai pentru ce:*