| 愛日本 a întrebat:

Bună TPU, cine a văzut un film diseră pe Animax, nu ştiu exact de la cât a început dar ştiu că s-a terminat la 11 : 40. Era vorba despre "Carnetele Morţii " şi despre un zeu al morţii "Kira". Dacă l-a văzut cineva îmi poate spune cum îl cheamă în realitate pe Ryuzaki.

3 răspunsuri:
| KentGG a răspuns:

Scz pentru la doilea rasp. funda? la primul raspans la care ti l-am zis.

| KentGG a răspuns:

Scz team incurcat cu alt cineva

| KinokoஐKee a răspuns:

Death Note se numeste serialul, iar Ryuzaki este L.Adevaratul sau nume este Lawliet Ryuzaki cred.Inca nu am vazut serialul pana la sfarsit, dar L moare oricum fara sa i se fi stiut numele.