| anonim_4396 a întrebat:

happy

Pe 27 decembrie am vazut partea a2a si pe 28 decembrie a3a dintr-un film. Ambele s-au terminat pe la ora 21; 30, si nu stiu sigur la cat au inceput, nu am vazut complet. Pe TVR2.

Din cat am vazut eu va pot spune ca era vorba de o fata, Virginia, tatal ei si inca un tip care cica era lup, care au gasit, nu stiu cum, un catel, care si-ar fi schimbat sufletul cu un print » printul se comporta ca un catel si catelul vorbea... Si de print avea grija o regina care avea o oglinda magica (la fel ca in Alba ca zapada)

Cum se cheama acest film si cand as putea sa mai vad toate partile?

Multumesc si Sarbatori fericite!

Răspuns Câştigător
| stefandamonelena a răspuns:

Se numeste al zecelea regat si se difuzeaza pe TVR 2 la 20 10

| Mitzzzzzzu a răspuns (pentru stefandamonelena):

Multumesc pentru raspunsuri !

4 răspunsuri:
| Ditto a răspuns:

Se numeste Al zecelea regat

| stefandamonelena a răspuns:

Si se termina la 21 45

| stefandamonelena a răspuns:

Npc