| Dulc3amarui a întrebat:

Buna,TPU.Credeti ca daca imi pun niste decolorant pe diferite suvite de par si las cat mai mult, gen 25 de minute-30, o sa imi iasa un blond foarte deschis? Unul care bate mai mult spre alb,cam cat ar trebui tinut decolorantul pe par? Si nu,nu ma duc la salon, nu mi se pare prea mare chestie avand in vedere ca face cam acelasi lucru si costa foarte mult in comparatie cu decolorarea de acasa.

2 răspunsuri:
| Madalina84 a răspuns:

Eu zic mai intai sa incerci cu o suvita mai mica ca sa vezi cam cat trebuia lasat si dupa sa continui cu celelalte happy