| kissmypixles a întrebat:

Credeti ca mai trebuie sa slabesc? baiat 1.62 inaltime 49 kg 13 ani

Răspuns Câştigător
| Alecssa a răspuns:

In general, trebuie sa ai cu 10 kg mai putin decat inaltimea, adica 52 de kg. Deci, nu, ramai asa!

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Uite care`i faza...Nu suntem aici ca sa ne laudam cu greutatile splendide sau altele si chiar daca o sa`mi iau multi spupizi tu cecrezi? ca la 1, 62 greutatea de 49 kg este mare?! Hai sa fim seriosistraight faceDeja nu mai are niciun sens!

| AnaEindragostita a răspuns:

Nu este bine

| AnaEindragostita a răspuns:

Nu, este bine

| cosmin21 a răspuns:

Nu

| criss_2781 a răspuns:

Esti chiar ok pentru varsta ta, adica si eu am 13 ani si vreo 45 de kg [dar sunt fata] si in plus nu cred ca ar trebui sa iti pese atat de mult de greutatea ta pentru ca oricum vei creste si vei slabi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu frate, esti foarte ok.asa amfost si eu la varsta ta.si chiar esti pe drumul cel bun.Pace!