| alyisa a întrebat:

Buna TPU.Cum aflu daca un baiat ma place.E un vecin...el are 17 ani, iar eu 13; stiu ca e o diferenta mare de varsta...dar de cate ori ma vede ma saluta(chiar daca nu stie nici cum ma cheama), mai glumeste cu mine, si cand trec pe langa el se cam uita dupa mine.Deci,va rog frumos, cum aflu daca ma place?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il ignori deoarece nu e un tip serios, poate vrea sa isi bata joc de tine.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu cred că băiatul doar te simpatizează şi de aceea încearcă să fie drăguţ cu tine. Diferenţa de vârstă arată faptul că nu aţi putea fi mai mult decât amici, cred că aşa consideră el.
Ciao!

| marinavacaras a răspuns:

Nu te lasa dusa de val cautati un baiat cu1 an mai mare poate acesta nu va fi prea inteligent dar te va iubi
cei mari umbla numai sa pacaleasca fetele mici si neajutorate

| LarisaMăă a răspuns:

De obicei și mie îmi plac băieții de 16-17, urasc asta. Poate te simpatizează, atâta tot. Dacă o duce la extrem ar fi chiar patetic. Nu îți face iluzii;*