| LittleDreamer a întrebat:

Unui amic cred ca ii place de mine deoarece se da la mine de multa vreme, ma mai cheama cu el cu gasca, dar cand ma vede nu ma saluta chiar daca trece pe langa mine, si se uita doar pe furis. S-ar puea sa fie atat de timid sau dc nu ma saluta? Eu as vrea sa fiu cu el dar nu stiu ce si cum sa fac...Va rog dati-mi si voi un sfat.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| casmaua a răspuns:

Cu siguranta este timid, ca sa fii cu el ia-l deoparte as nu fie nimeni langa si inainte sa-si dea seama ce se intampla sarutal. imi dai si mie fundabatting eyelashes?

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca este timid.Incearca sa faci tu primul pas.