| OmSecret a întrebat:

Cum cuceresc o fata care a aflat ca o plac,(aproape toata scoala)dar am auzit de la o colega de ale ei ca ar fi interesata dar nu ma place?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit de la o colega, dar tu nu i-ai spus nimic... poate acea colega vrea sa fii a ei, iar tu o crezi si nu vei fi cu aleasa inimii tale din cauza barfelor!? Spune-i direct ceea ce simti si vezi ce iti raspunde, intreab-o daca si ea te place!

| GirlOnline81 a răspuns:

Cum poate fi interesata daca nu te place?

| ibaal a răspuns:

Ar fi interesata de ce?!
Cum sa ai o relatie cu cineva pe care nu placi...
Trebuie sa fie un alt motiv.
Iar tu, nu cred ca ar trebui sa te agiti pentru asa persoana.Are balta peste!
laughing
Placut este sa iubesti, dar, si mai placut este sa fie reciproc.
Nu te priva de asta!