| elenaelly1234 a întrebat:

cum imi actualizez poza de profil? dau funda:*!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusesti
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

7 răspunsuri:
| AlinnJe a răspuns:

Uite asa -> te duci unde scrie Logat ca elenaelly1234, te duci sub scris la editare profil, dai click pe el si dupa mergi la selecteaza imaginea de profil. dai pe choose file, selectezi poza din PC si dai Salveaza profilul.
Funda? big grin

| elenaelly1234 explică (pentru AlinnJe):

Pe facebookk..scz..nu am dat toate explicatilelaughing

| AlinnJe a răspuns (pentru elenaelly1234):

Daca e pe facebook te duci la profilul tau si ti mouse-ul pe fotografia de profil adica la cronologie dar nu dai click pe ea(poza) si spune schimba fotografia de profil si iti zice sa alegi din albume, calculator sau alte fotografii de pe facebook-ul tau sau uploadezi o imagine si la setari e un buton cu "Seteaza ca fotografie de profil"
Acum da funda!

| elenaelly1234 explică (pentru AlinnJe):

Pai da dar eu nuvreau sa mi-a schimb. eu vreau doar sa o actualizes ca sa o vada mai multihappy

| AlinnJe a răspuns (pentru elenaelly1234):

Atunci dai click pe poza si dai pe distribuie sau share ce e acolo

| icEmaN10 a răspuns:

Banuiesc ca te referi aici pe TPU nu? Daca da dai la editare profil si de acolo te descurci tu happy Trebuie sa ai un pic de rabdare deoarece TPU schimbaun pic mai greu pozawinking