| aLeXa_6208 a întrebat:

cum imi dau seama cand un tip ma place? Funditaaa :X

Răspuns Câştigător
| BlondinaDeea a răspuns:

Pai daca se uita insistent la tine, daca se baga in seama cu tine, daca oriunde esti tu apare si el si se uita la tine cu o fata de aia big grin sau daca vrea sa te ajute mereu cu ceva sau dac e genul de baiat care este sincer cand il intreaba o fata ceva poti sa te duci sa faci tu primul pas (doar daca il placi)
Fundapuppy dog eyes?

5 răspunsuri:
| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Nu-l bagi in seama un timp.

| Cnz_Kazz_1998 a răspuns:

Daca tu esti aia din poza nu te place sunt sigur

| Akemii a răspuns:

Uneori baietii se manifesta mai rau ca fetele. Te uiti la el si isi fereste privirea, uneori zambeste larg atunci cand te vede, i se lumineaza fata. Sau depinde acum ce personalitate are, poate sa faca pe indiferentul. Totusi incearca sa vorbesti cu el pe messenger, mai nou asa se fac "lipelile"laughing

| MyhaiNeacsu a răspuns:

Daca sta tot timpul dupa tine, dacase uita la tine cu coada ochiului, daca e gata oricand sa lase totul pentru tine e clar! In orice caz poti incerca si uh sa faci primul pas desi sigur te place! Te puplove strucklove struck! Ne vedem pe la scoala!

| cosmina11 a răspuns:

Atunci cand un tip te place se poarta mai frumos cu tine decat cu alte fete si iti ia apararea (in cele mai multe cazuri ) ai 2 variante sa il eviti sa vezi ce reactie are sau sa incerci sa te dai la el