| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama ca un baiat te place pe messenger? pls funditaaa

Răspuns Câştigător
| kiddscream a răspuns:

Pai intra mereu cu tine in vorba cand intri pe messs iti lasa mesaje te face sa te simti in largul tau iti spune lucruri frumoase.

3 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

E putin mai greu deoarece iti poate spune foarte multe cuvinte i nu iti poti da seama daca sunt adevarate pentru ca nu ii vezi comportamentul, nu il auzi.insa daca e baiat serios si face unele aluzii cand vorbesti cu el pe mess, incearca sa se dea la tine, are la status anumite "declaratii de dragoste" sau ceva de genu, insemna ca este atras de tine. bafta!

| Becca18 a răspuns:

Il intrebi sau iti da o groaza de :* sau de :X laughing))))))

| ela_1729 a răspuns:

thinking pai comportamentele de mai jos.asa face si cu mine unu:d.adica doi.unu imi trimite semne si altul intra in vb cu mine