| fumsipraf a întrebat:

Buna TPU.cum imi dau seama daca un baiat ma place? El zice ca nu ma place dar din gesturile pe care le face reiese altceva.

4 răspunsuri:
| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Este adevărat ca nu trebuie sa te iei după aparente, dar, în cazul tău băiatul acela ar putea spune adevărul. Poate ca nu te place, nu ai de unde sa știi. Totuși ar trebui sa ne dai mai multe detalii despre comportamentul lui cu tine ca sa ne dam cu părerea mai bine.
Pa, pa.

| fumsipraf explică (pentru AndradaRoxana9):

Ok incep sa va povestesc. mi-a cerut numarul de teleofn acum ceva timp.ma invita de atunci in oras vorbeste frumos cu mine isi cere scuze din nimicuri adica daca imi scrie pe facebook de 2 ori aceeasi chestie imediat isi cere scuze.cand e cu prietenii lui se comporta diferit dar cand suntem numai noi e altfel adica ma ia in brate sau ma tine de mana. deocamdata nu am ajuns la un sarut dar am fost foarte aproape de vreo cateva ori big grin Nu stiu ce sa mai ced. adevarul e ca eu chiar il iubesc.

| AndradaRoxana9 a răspuns (pentru fumsipraf):

Ei bine, dacă este adevărat ca se comporta astfel cu tine din punctul meu de vedere chiar te place. Nu cred ca va mai trece mult timp pana când îți va cere sa fi prietena lui. Sper ca ți-am fost de ajutor.
Pa, pa.

| razbonicul22 a răspuns:

Cu siguranta te place.