| andra97 a întrebat:

Buna TPU.Cum imi pot da seama daca un baiat ma place? acord fundita.Si scuzati categoriabig grin

Răspuns Câştigător
| jolie_9206 a răspuns:

Andra,e foarte greu sa iti dai seama mai ales daca il placi si daca tu crezi ca te place.Incearca sa vezi ca daca te gandesti ca se uita la tine si se gandeste ca nu ii place asa ai impresia, daca vrei sa ti se para ca se uita la tine cu placere, asa ai impresia
Sunt multe semne care te pot ajuta...incearca sa vezi cum se comporta cu alte fete si cum se comporta cu tine.ca poate se comporta fain cu tine dar nu sti ca el face asta cu toate fetele.E bine daca ai avea o prietena sa il dea putin de gol daca nu incearca sa faci asta.Mi se intampla acest lucru mai mereu si eu asa fac...ma uit cum se comporta cu mine si vad cum se comporta cu altele succes daca nu te-am lamurit, lasa`mi un mesaj si iti pot explica mai multe. Succes!

3 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

Vrea sa te f.ta.

| Raluu01 a răspuns:

Dupa convb pe care mi-ai trimis-o smug :p Fraiera mea >:d< laughing Ti-am zis ca te place :-W laughing Hai ca restul vb pe messbatting eyelashes
Aaa, am uitat, funda? laughing) Glm :*

| marcelinio a răspuns:

Mie de exemplu cand imi place o fata,o privesc,hi fac ochi dulci, ii spun ca e simpatica, stau prin preajma ei...