| ZapaciLaa a întrebat:

Cum pot sa o conving pe mama ca vreau sa ma mut de la scoala la care sunt?

Pentru ca vad ca nu ma mai inteleg cu nimeni, prietena mea cea mai buna s-a mutat si ea si pur si simplu nu mai suport. Sa ii spun adevarul?

2 răspunsuri:
| dya333 a răspuns:

Da spune-i motivul pentru care vrei sa te muti de la scoala.Iar daca nu vrea muta-te fara sa stie ea trebuie sa te gandesti si la tine k tu oricum i-ai spus iar daca nu a fost de acord asta e.Dar trebuie sa-i spui k vrei sa te muti si de ce ca vezi ce parere are.

| zambettrist a răspuns:

Da spune-i adevarul mamei in scoala nu poti rezista fara cineva de partea ta.