| DeeA_6936 a întrebat:

Cum pot sa o conving pe mama sa ma lase sa`mi fac suvite? Am 13 ani si am parul saten si ce culoare mi s-ar potrivi daca puteti sa-mi dati si niste poze? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Wow...Si eu vreau acest lucru (si eu am tot 13 ani)

Uite ce am facut eu si mama mi-o zis ca se mai gandeste: (adica sigur o sa zica da)

1.In continu tot m-am rugat de ea (vreo 2-3 luni)
2.I-am promis ca voi fi cea mai cuminte fata din lume daca ma va lasa sa-mi fac suvite
3.I-am spus ca nu vreau multe suvite (adica vreau...dar ...asa i-am zis ei)

Pana la urma am reusit sa o conving.:::

Uite cateva poze super cu coafuri cu suvite:

http://www.topbeauty.ro/......n-evidenta

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La 13 ani să te șuvițezi?
Stai naturală și bucură-te de copilărie!
Pa, pa.