| EvaBiersack a întrebat:

Cum pot sa scap de mirosul de tigara?

Răspuns Câştigător
| Rogue98 a răspuns:

Salut si eu sunt fumator si scapi usor de mirosu de tigara.pentru haine ia-ti un parfum la tine si pentru gura guma sau mananci ceva, pentru maini servetele umede. sper sa te ajute

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Speli hainele sau fumezi in punga.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu de obicei ma dau cu parfum si mestec o guma orbit. Mereu cand fumez imi iau parfumul cu mine si gumele mentolate.

| NoName0x0 a răspuns:

De unde sa scapi?

| justmystyle a răspuns:

Buna! Din casa sau de pe tine? Daca din casa cu otet, iar daca de pe tine cu bomboane mentolate si parfum puternic.