| maria_3624 a întrebat:

cum pot sa scap de parul de sub brat (adica sa nu ramana deloc). voi ce folositi? fundahappy

Răspuns Câştigător
| Kassandra1408 a răspuns:

Cea mai buna este ceara, dar e recomandat sa te ajute altcineva ca sa nu ramana deloc pe tine ( si ca sa tragi rapid de banda_ Poti apela la o cosmeticiana.
Eu folosesc rama si gelul de ras. La fiecare dus - mi-a intrat deja in obicei. Dupa nu ai voie sa te dai cu deodorant cateva ore, dar in rest totul e ok. Sa iti cumperi o lama buna fiindca nu vrei sa te tai - zona e foarte sensibila.

3 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Eu m-am ras (is baiat ),tot asa ma enerva ca transpiram tare chiar daca ma dadeam cu deodorant, si acum e mult mai bine,adica acum nu mai ma deranjeaza si nu mai transpir asa tare (o sa vezi ca daca faci cum zic tot transpiri, dar mai putin si mai ales daca te dai si cu deodorant nu se mai cunoaste nimic la tricou ).
Iti spun ca e mult mai bine si sa stii ca nu creste repede cum spun alti "ca eu nu ma rad sub brat ca o sa mi-se faca padure dupa asta", nu, creste, dar odata la 2-3 saptamani ajunge cum era, si in plus eu zic ca merita.
Sper ca te-am ajutat, fundita?happy

| Roxett a răspuns:

Lama. altceva nu prea poti folosi.

| sarpe65 a răspuns:

Poti scapa de par cu ulei de furnici definitiv http://www.okazii.ro/......a112635170