| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa scap de viata asta de *** cat mai repede? plz dati-mi niste idei ca nu mai suport vreau sa mor si vreau sa o fac cat mai curand!

Răspuns Câştigător
| Madalichka a răspuns:

Oricare ar fi motivele pentru care iti doresti asta, mai bine spune-le aici si vei fi ajutata. Orice problema, oricat de grea, poate fi rezolvata, poate chiar mai usor decat credeai si apoi vei spune: uite ce prostuta am fost, eu voiam sa ma omor cand uite ce simplu puteam sa scap.
Bafta!

7 răspunsuri:
| iauru a răspuns:

Cel mai important e sastii ca daca oricum decizi sa te sinucizi e sa n-o faci ca majoritatea si de fapt sa mori in chinuri
nu-ti taia venele ca doare
nu te spanzura ca si asta doare
nu te arunca de pe lacceva etaj ca s-ar putea sa nu mori si crede-ma o sa doara
si nu te arunca in fata unei masini
cel mai sigur ar fi sa nu te sinucizi

| bogza2 a răspuns:

Taieti venele in cada

| HoneyR a răspuns:

Am avut si eu aceeasi reactie acum cateva luni dar nu trebuie sa te sinucizi stiu cu e sa te simti asa si sa nu mai vrei sa traiesti in viata asta de *** te inteleg perfect incera sa ti un juranl unde sa iti scrii toate problemele pe care le ai si mai intai inainte sa faci ceva gandeste-te la cei pe care ii lasi in urma si inceraca sa ascluti muzica la casti si sa iti faci in minte viata pe care ai vrea sa o ai traieste intr. o lume imaginara like me :* Sper ca te.am ajutat si ai grija de tine :*

| Andrew1998 a răspuns:

Te duci la psiholog.

| dαɴЗ a răspuns:

Aoleuuuu jos dinu patriciu! fbiauiu politia naibi nu te omora jos mafia!

| purenerve a răspuns:

Viata e frumoasa oricum e ea sa stii trebuie doar sa stii cum sa o gadili! a si daca vrei sa mori cat mai economik te ajuta o seringa cu aer injectata in vena cand ajunge la creier aerul din vena te duci! te sfatuiesc saticauti prieteni sa ieis la plimbari joaca depnde de varsta ta gandurile alea nu sunt bune sa stii poate zici astea acum ca suferi cupa un baiat sau ceva de genu dar toate crec cum si vint "TOT CE URCA SI COBOARA SI TOT CE COBOARA URCA"deci cand va fi mai bine cand mai rau si uite asa e viata omului! ai incredere in tine si cauta sa faci lucruri placute si interesante pentru tine

| Pantera1blackinIP a răspuns:

Aruncate de la balcon taiete cu lama ia antibiotice. bagati cutitul in gat... e usor sa te gandesti cum sa mori devil