| R2D2_2638 a întrebat:

Vreau sa scap de cacatul asta de viata de nimic, idei? puppy dog eyes

10 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Ohooo multa lume vrealaughing viata e nenorocita in zilele noastre, nu mai e nimic ce poti face, nici vise nici nimic, nu poti sa te gandesti "vreau sa plec pe mare sa gasesc o comoara a piratilor" asa cum gandeau multi acum mult timp, si plecau pe mare, si gaseau aventuri multe, sau cine stie ce visuri mai aveau...
Da nu se poate la noi, tot ce poti face, e sa visezi in continuare, si asta te v-a tine in viatawinking Acum cativa ani visam si eu, aventuri din astea ori pe mare, ori pe insule misteriose, da la cat s-a tampit lumea, nu mai sunt posibilitati, te duci pe o insula si gasesti masini si motorete

| ChocaholicBi a răspuns:

Sinucidete de paste big grin laughing
Glumesc.
Si eu patesc asa cand sunt suparata dar apoi imi trece si ma si impac cu accea persoana ( daca e o persoana ).

| Jigsaw a răspuns:

Psiholog, sau un prieten bun. Vorbeste cu el/ea astfel incat sa te consoleze si sa te inteleaga.Viata merita traita.

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Cine nu vrea... Eu spun sa-ti accepti viata "asta de nimic".

| Serafir a răspuns:

Suntem multi in situatia asta incearca cu psihologul, un preten care e la fel ca mine ca tine ca multi a fost si cica functioneaza, si viseaza in continuare vis - ambitie, daca iti dai silinta poti face si unele vise realitate, happy

| NancySweetty99 a răspuns:

Am o intrebare:cati ani ai?

| Ioana_9117 a răspuns:

Spune-mi tu, cine nu vrea? stai chill.viata are si bune si rele.sinuciderea n-ajuta la nimic.ia-ti o vacanta, relaxeaza-te, profita.

| Manson5 a răspuns:

Oameni buni, el a cerut idei.Hmm...sa vedem:
1.Arunca-te pe geam.
2.Ia pastile.
3.Arunca-te-n fata trenului.
4. Taie-ti venele.
5. Spanzura-te.
6.Te poti ineca.
7.Da-ti foc.
8.In caz ca ai pistol stii ce ai de facut.
9. Sparge geamuri cu capul.
10.Joaca-te cu niste fire electrice.
11.Baga-ti un tarus in inima.
12.Gaze...
13.Provoaca un urs.
14.Plateste pe cineva sa te omoare.
Ah...am ramas fara idei.

| R2D2_2638 explică:

Offf @Gold... frate eu nu mai am demut vise/sperante, prostii din astea... pentru mine viata nu are nici un rost, respir degeabawinking
@ RaWrr... nu te supara esti pe laga subiect :-s

| R2D2_2638 explică:

Mda in afara de 'manson' (mersi frate de idei) toti spuneti sa imi traiesc si sa imi accept viata... pe dracu! ce sa accept? absolut nimic nu e bun in viata mea si stiu foarte bine ca nu o sa fie. Ce rost are? straight face