| ubita_3786 a întrebat:

Buna TPU...cum sa scap de un coleg de clasa care nu ma lasa in pace... cerd ca ii place de mine, in fiecare pauza se baga in seama, ma ia in brate, ma musca de gat, nu stiu cum sa scap de el. ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| lauracraciun a răspuns:

Spune-i de la inceput ca nu vrei sa ai nici o treaba cu el.si ca nu iti place gesturile pe care le face. daca e baiat bun cred ca va intelkege.si pana la urma cred ca face toate chestiile astea pentru ca tu i-ai permis.si eu sunt in aceeasi situatie si atat timp cat nu il bag in seama si ii spun sa ma lese in pace nu am nici o problema.insa atat timp cant intri in jocul lui slabe sanse sa scapi de el baftawinking

| Floris83 a răspuns (pentru lauracraciun):

Nici nu am citi la ce răspunzi aici, vream să-ți zic(pentru laura crăciun) că nu pot să-ți răspund la mesaje, nu-mi dau voie deștepții ăștia, zice că eu sunt junior, și nu pot conversa cu o senioare, mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!, nici măcar nu găsesc emoticoanele pe aici, ca să arăt cît de mult îmi plîng ochii!

3 răspunsuri:
| speranata a răspuns:

Zii ca mergi la directur, dai o palma, jignestel < fa-l de ras. asa fac si eu c cu colegii mei daca nu ma lasa
zii lu diriga-dirigul tau. sa nu lasi lucruriule asa pentru ca el o sa faca mereu

| deyu1998 a răspuns:

Zii sa te lase in pace sa nu te mai sufoce. Intelegi faaptul ca te place dar a exagerat cam mult. Daca nu merge cu vorbas buna. Apeleaza la diriginte/a