| Puckauca a întrebat:

Curand este ziua mea si implinesc 18 ani. Nu vreau sa imi tin majoratul, dar vreau sa fac totusi ceva. ceva sugestii? As vrea ceva restrans cu prietenii apropiati, dar nu am nici o idee. Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Eviiii a răspuns:

Iti dau un sfat.Ai putea sa dai o petrecere in pijamale la tine acasa impreuna cu toti colegii si prietenii tai dragi.Iei niste suc, pizza, faci niste decoratii si asta e majoratul tau.Te-am ajutat cu ceva? Funda?

2 răspunsuri:
| Eschimoasa a răspuns:

Ai putea sa faci nise floricele, sa cumperi suc si pizza si sa jucati mima, monopoly, scrabble, carti.
Sau pur si simplu sa-ti scoti prietenii foarte apropiati la un suc.

| Eschimoasa a răspuns (pentru Eviiii):

Buna idee, insa ai gresit destinatia. Rapunsul nu era pentru mine. happy

| Eviiii a răspuns (pentru Eschimoasa):

Iti dau un sfat.Ai putea sa dai o petrecere in pijamale la tine acasa impreuna cu toti colegii si prietenii tai dragi.Iei niste suc, pizza, faci niste decoratii si asta e majoratul tau.Te-am ajutat cu ceva? Funda?