| anonim_4396 a întrebat:

Curand voi avea primul sarut cu fata respectiva. Cum ar trebui sa fie acest sarut? Unul normal sau un fresh kiss? Eu sunt mai timid... Ea nu cred, pentru ca a avut curajul sa imi spuna ca ma place doar dupa o saptamana de cand ne cunoastem. Multumesc anticipat happy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca unul normal, pentru inceput

| ReiVaN a răspuns:

Nu am mai zuit de "fresh" kiss.
Frate urasc expresiile astea.
O sa-ti vina natural, nimeni nu poa` sa te invete sa saruti sau sa... intelegi tu.

| gennosuke99 a răspuns:

E doar un sarut, dar daca e primul e mai greu, dupa aia e usor, si frate ce expresie mai e si fresh kiss? cred ca te refereai la french kiss, adica mozol, cu limba, dar mai bine sarut normal si sa ai buzele un pic umede

| Schatzyyyyy a răspuns:

Veti vedea voi cum va fi, poate la inceput o sa fie un pupic, apoi ceva mai mult! Atunci va veti da seama daca sunteti facuti unul pentru altul! Veti simtii "flu flu laughing fluturasi in stomac"! Bafta!:*

| PufoshenienexT a răspuns:

Ar trebuie sa fie cel mai bun dupa sarut va veti da seama daca va potriviti sau nu