| Siceee a întrebat:

Buna TPU big hug Scz ca va stresez cu problema mea laughing suna cam asahee hee :
Sunt cu un tip de aproape o luna thinking Stam cam departe unul de celalalt dar suntem in aceeasi scoala, amandoi a9a.Si de la un timp am observat ca uneori cand e online mie imi apare offline.Adica seteaza sa imi apara offline.Nu inteleg de ce poate nu ii place sa vorbeasca asa mult pe mess sau nu stiu ce are. Dar intr-un fel ma deranjeaza chestia asta pentru ca ma gandesc ca are de ascuns statusulthinking pnm imi trece cateodata prin minte faptul ca are o amantahee hee da nu stiu ce sa mai cred. Adica mi se pare ceva necurat la mijloc adica ori are de ascuns ceva ori e cu cineva la elthinking care nu vrea sa stie ca e cu mine ori nu stiu ce sa mai cred laughing pe bune. Mda m-am gandit ca vrea sa fie mai relaxat poate are impresia ca il stresez.In fine de vreo 3 ori pn acum cand am intrat eu pe mess el a iesit sau s-a dat pe invizibil straight face in momentul ala imi venea sa ii dau mesaj sa ii zic tot ce mi se pare ciudat la el in ultima perioada. Dar intr-o zi pe mess imi zice ca a avut cateva probleme in fine nu dau detaliihee hee si m-am gandit atunci ca asta e motivul pentru care uneori seteaza sa imi apara offline. Voi ce credeti? Dau funda thinking ce ar trebui sa fac?laughing

9 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Wow,dar ştii că tu deja ţi'ai dat singură răspunsul prin faptul ca l'ai înţeles.Văd că eşti dispusă să treci cu vederea, dar aştepti aşa zisul accept din partea noastră...
Iartă'l dacă'l iubeşti.

| ēน a răspuns:

De3ci in primul rand ascultati inima. si spune-i tot ce gandesti. popate chiar a avut probleme sincer nu pot sastiu. nu sunt dumnezeu.iti zic ca ar mai trebui sai dai o santahappysi daca ti se mai pare ceva ciudat in legatura cu el SPUNE`I. sper sa dureze relatia voastra mult timphappy:*

| NobodyHeree a răspuns:

Este cel mai bine sa-i spui verde in fata ce te nelinisteste in legatura cu el, bineinteles, va nega totul.Asa ca fa-ti un alt id(cu alt nume) sau cere-i unei prietene parola, si baga-l in lista.Asa o sa poti vedea daca avatarul este de vina. Daca nu,mai bine l-ai intreba. Poti sa ii mai spui ca te simpti foarte prost fara el,si daca s-a intamplat ceva (cum ar fi sa nu te mai placa, sau mai stiu eu ce.)sa-ti spuna, dar sa nu te mai faca sa suferi atata.
Bafta!

Paste Fericit!

| anca174 a răspuns:

Fa-ti un alt id da-i add si vezi ce avatar are sau ce status arehappy
si mie mi s-a intamplat sa imi faca asa prietenul si surpiza avea avatar cu alta happy si umbla cu amandouahappy
daca avatarul si statusul sunt ok atunci ar trebui sa vb cu el si sa il intrebi daca sa int ceva de ce te ivita. sau poate s-au poate a inceput sa se plictiseasca ca sa spunem asa. si in cazul asta cred ca ar fi ok sa nu ii mai acorzi atata atentie un timp. sa vezi cum reactioneazahappy

| AprilSundayMorning a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat (ma rog nu chiar asa,(doar partea cu messu)) si daca stai sa te gandesti profund itit vin o gramada de idei ca ale tale dar din ansamblu chia pare un lucru minuscul oricum, ideea e sa il intrebi de ce a iesit de atatea ori fara sa pari disperatalaughing, sau exiplicai ca te face sa crezi ca te evita.

SUCCES!

| NightQueen_3013 a răspuns:

In primul rand: Nu ne stresezi!laughing In al doilea rand cred ca ar trebui sa-l mai lasi cateva zile iar apoi sa discuti cu el despre asta, doar e prietenul tau.happy

| MissBimbo a răspuns:

Esti o fata tare isteata.Dovedeste ca esti si sexy dar si rea.Lasa-i mesaj pe mess spunandu-i ca te-ai saturat de toate minciunile lui si ca nu il mai suporti si ii dai papuci si asa o sa vezi daca tine cu adevarat la tine sau toata relatia asta a fost doar o minciuna straight face pentru a avea o iubita.Sa vezi daca s-a folosit de tine. Daca tine cu adevarat la tine o sa vina si o sa isi ceara scuze daca nu stii u vorba aia nu e ultimul baiat de pe pamant big grin

| theused a răspuns:

Don't worry
si eu faceam asta mai demuuuult cu tipul de care imi placea...doar in zilele cand ma simteam mai putin sociabila si stiam ca nu s in stare sa ofer o conversatie draguta. laughing

| ionut_7041 a răspuns:

Pai eu zic sa ii dai papuci ianinte sa tii de el tie daca face chestii de genul asta pana si eu asi avea nervi deci concluzia este sa termini cu el nu meriti sa suferi pentru un prost cam asta am de spus acum este alegerea ta dar daca nu vrei sa suferi mai tarziu ar fi bine sa scapi de el big grinbig grinbig grinbig grin